Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EpDetect Beta WM - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: EpDetect.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 580 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EpDetect Beta WM - Mobile

                EpDetect na Windows Mobile to aplikacja o wysokim poziomie wrażliwości na wszelkie drgania i ruch wywoływane przez człowieka. Program EpDetect  na urządzenia mobilne został stworzony dla ludzi chorujących na Epilepsje (Padaczkę).

W momencie kiedy EpDetect na telefonie wykryje drgania o charakterystycznej częstotliwości, mogące świadczyć o napadzie padaczki natychmiast uruchamia alarm. Osoba używająca EpDetect mobile ma 30 sekund na wyłączenie alarmu w przypadku gdy był fałszywy. Jeżeli tak się nie stanie, po 30 sekundach EpDetect portable wysyła pod wcześniej zdefiniowany numer (do 3 nr) smsa z opisem zdarzenia i lokalizacją chorego (jeżeli tylko urządzenie jest wyposażone w GPS). Aplikacji EpDetect można używać za free, producent nie pobiera żadnych opłat. Tak więc każdy chory ma dostęp do programu EpDetect w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń. Menu programu EpDetect nie jest po Polsku. Aplikacja wymaga Microsoft .NET Compact Framework 3.5.

Aby skorzystać z programu EpDetect użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Komunikacja i Internet - Pozostałe znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Pozostałe

 • FileFTPs 1.0

  Narzędzie FileFTPs napisane pod Mobile to prosty i nie wielki program służący do wysyłania plików z telefonu wprost na serwer. FileFTPs jest za free a stworzony został przez znanego nam już programistę Vincenta Collure.

 • Friend Mobilizer (Smartphone)

  Friend Mobilizer to program, dzieki któremu będziemy mieli dostęp do serwisu Facebook prosto z naszego telefonu!

 • Touchticker 0.42.10 beta (S60 3rd)

  Touchticker to aplikacja przydatna dla osób korzystających z grup dyskusyjnych oraz kanałów RSS.

 • HeadLine RSS Reader 1.2.6 (S60 2nd)

  HeadLine RSS NewsReader to funkcjonalny program przeznaczony do czytania wiadomości subskrybowanych za pośrednictwem kanałów RSS.

 • PuTTY 1.5 beta 1 (Symbian S60 3rd edition)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EpDetect Beta WM - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ