Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elecont Weather WM 1.0.525 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Elecont
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 7,2 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 64

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Elecont Weather WM 1.0.525 - Mobile

          Elecont Weather to aplikacja, która umożliwia wyświetlenie prognozy pogody wprost na ekranie startowym urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile.

Program można bardziej traktować jak dodatek, który na ekranie today wyświetla, krótką informację dotyczącą prognoz pogody na najbliższe kilka dni. Aplikacja jest prosta w obsłudze. Producent udostępnia wersję Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Elecont Weather całkowicie za free należy wykupić licencję. Menu aplikacji Elecont Weather nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu Elecont Weather użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Komunikacja i Internet-  Pozostałe znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Touchticker 0.42.10 beta (S60 3rd)

  Touchticker to aplikacja przydatna dla osób korzystających z grup dyskusyjnych oraz kanałów RSS.

 • SymTorrent 1.30 (Symbian S60 2nd edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • Show IP Widget 1.2

  Show IP Widget to prosty program na platformy Android wyświetlający zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny adres naszego urządzenia.

 • MobyExplorer 3.1

  MobyExplorer jest rozbudowanym menadżerem plików i klientem FTP.

 • sic!ftp 1.0

  Zaawansowany Klient FTP zaprojektowany dla telefonów z systemem Symbian OS S60 3rd Edition. Ten rozbudowany program posiada niemal wszystkie możliwości swoich pecetowych odpowiedników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Elecont Weather WM 1.0.525 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ