Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DocumentFTPs - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 37 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 145

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DocumentFTPs - Mobile

          DocumentFTPs stanowi proste narzędzie, które pozwala na zapis plików tekstowych w formacie Word na serwerze FTP.

Autor programu Vincent Collura, miał na celu stworzenie aplikacji, która pozwalała by na porządkowanie pracy związanej z dokumentami a następnie zapisywaniem ich w bezpiecznym miejscu. DocumentFTPs posiada wbudowany kalendarz, na każdy dzień program tworzy osobny folder na serwerze FTP. Dodatkowo aplikacja oferuje pełny menadżer plików FTP. Należy pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz  pliku BeanDLL.dll. Niestety menu DocumentFTPs nie jest po Polsku. DocumentFTPs jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program DocumentFTPs użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Komunikacja i Internet - pozostałe znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Pozostałe

 • SymTorrent 1.41 (Symbian S60 3rd edition)

  SymTorent to klient sieci Bit Torrent dla telefonów z systemem Symbian s60. Program podobnie jak jego pecetowe pierwowzory umożliwia bezpośrednią wyminę plików poprzez sieć Bit Torrent.

 • FTP Client 4.1

  FTP Client to program do wysyłania i pobierania plików z serwerów FTP dla urządzeń z systemem Windows Mobile.

 • NewsCopier for PocketPC 2.0

  Wersja NewsCopier jest aplikacją stworzoną zarówno pod systemy Windows Mobile jak i systemy Symbian OS. Tutaj możesz pobrać NewsCopier w wersji na Windows Mobile. NewsCopier w języku PL niestety nie występuje wcale.

 • Exposure 1.0 (iPhone)

  Exposure to aplikacja pozwalająca na korzystanie w prosty sposób z Flickr - internetowego serwisu ze zdjęciami.

 • PuTTY 1.4 beta 1 (Symbian S60 second edition)

  PuTTY to aplikacja pozwalająca na korzystanie z zabezpieczonej komunikacji przez port SSH. Program umożliwia zdalne administrowanie systemami Linux za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja wspiera funkcje terminalu została wyposażona także w prosty interfejs graficzny.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DocumentFTPs - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ