Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProfiMail 3.12 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 636 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 786

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProfiMail 3.12 (Windows Mobile) - Mobile

Każdy z nas posiada swoje prywatne konto elektroniczne, na które codziennie dostaje ważne wiadomości, natomiast nie każdy z nas ma cały czas dostęp do komputera i nie ma możliwości na bieżąco kontrolować swojego konta - właśnie dla takich osób firma Lonely Cat Games stworzyła świetną aplikację do odbioru popularnych e-maili - ProfiMail 3.12. Ale odbiór poczty to nie jedyna funkcja tego sprawnego klienta poczty elektronicznej - wysyłanie odpowiedzi nadawcy, odczytywanie i wysyłanie załączników, wbudowana przeglądarka zdjęciowa, wsparcie różnego rodzaju kodowania (Western, Cyrillic), otwieranie zarchiwizowanych plików (ZIP), wsparcie różnego rodzaju serwerów pocztowych (POP3, IMAP, SMTP), powiadomienia dźwiekowe, filtrowanie wiadomości oraz obsługa kilku kont użytkownika to główne funkcje Profimail. Mało?

Wsparcie dla różnych platform czyni ten program do obsługi poczty elektronicznej niemal idealnym. Na stronie pobierz.pl ściągniesz bezpłatnie klienta ProfiMail 3.12 dla systemu Windows Mobile i klienta ProfiMail 3.12 dla systemu Symbian.

Podobne Poczta elektroniczna

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • ProfiMail 3.12 (Symbian)

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • Gmail 2.0 (Smartphone)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Gmail 2.0 (S60 2nd)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Nokia Mail for Exchange 3.0

  Nokia Mail for Exchange umożliwia zarządzanie naszym kontem Exchange z poziomu telefonu komórkowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProfiMail 3.12 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ