Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: MotionApps
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 313 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 82

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone - Mobile

        mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych. 

Narzędzie integruje się z programem Pocket Outlook dzięki czemu łatwiej wyszukiwać wiadomości głosowe. Aplikacja mVisualVoiceMail pozwala odtwarzać znalezione nagrania a także nimi zarządzać. Program jest dostępny w wersji na Windows Mobile Pocket PC oraz Smartphone. Menu mVisualVoiceMail nie jest po Polsku. Niestety producent udostępnia wersję Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z mVisualVoiceMail za free, należy wykupić licencje.

Aby skorzystać z aplikacji mVisualVoiceMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ