Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: MotionApps
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 319 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 127

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC - Mobile

        mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych. 

Narzędzie integruje się z programem Pocket Outlook dzięki czemu łatwiej wyszukiwać wiadomości głosowe. Aplikacja mVisualVoiceMail pozwala odtwarzać znalezione nagrania a także nimi zarządzać. Program jest dostępny w wersji na Windows Mobile Pocket PC oraz Smartphone. Menu mVisualVoiceMail nie jest po Polsku. Niestety producent udostępnia wersję Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z mVisualVoiceMail za free, należy wykupić licencje.

Aby skorzystać z aplikacji mVisualVoiceMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Always-On Mail WM 2003 for Smartphones

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • ProMobiMail 1.4 (S60 2nd)

  ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • Blackmoon AttachSave Lite 3.2

  Blackmoon AttachSave Lite jest nie wielkim programem, który może być traktowany jako dodatek do popularnego menadżera plików Blackmoon.

 • ProMobiMail 1.4 (S60 1st)

  ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • Always-On Mail WM 5 for Smartphones

  Always-On Mail Windows Mobile 5 for Smartphones to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ