Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gmail 2.0 (Windows Mobile & Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Google
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 1 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 3197

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Gmail 2.0 (Windows Mobile & Pocket PC) - Mobile

Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej. Program Gmail dla mobile przede wszystkim służy do odbierania oraz wysyłania poczty, do wiadomości można dodawać załączniki a jeżeli chcemy odnaleźć jakąś wiadomość wystarczy użyć wbudowanej wyszukiwarki. Gmail na telefon wyposażono we wszystkie niezbędne do obsługi poczty funkcję a więc aplikacja działa nie zwykle szybko i praktycznie.

Gmail na mobile pozwala również na ustawienie kilku kont a korzystanie z każdego z nich jest nie zwykle proste i łatwe. Wcale nie jest powiedziane, że aby przygotować wiadomość w tym swoistym narzędziu Google email dla mobile trzeba być w zasięgu sieci, można to robić śmiało w trybie offline a kiedy zasięg będzie znów osiągalny przygotowany tekst zostanie niezwłocznie wysłany do nadawcy.

Gmail dla mobile app jest nie zwykle praktyczną i szybką aplikacją na którą jak w przypadku internetowej skrzynki Gmaila możemy liczyć wszędzie i o każdej porze. Narzędzie jest czasem utożsamiane z mini komunikatorem na telefon  ponieważ w jego oryginalnej wersji mamy możliwość korzystania również  z wewnętrznego czatu. Nawiązując do tematu na naszej stronie znajdziecie także różne komunikatory na telefon dostępne w dziale VoIP i komunikatory. Gmail mobile download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Gmail 2.0 (Windows Mobile & Pocket PC) na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.

Instalacja z poziomu urządzenia.
Program pracujący na Java są bardzo proste w instalacji
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny.


Podobne Poczta elektroniczna

 • Gmail 2.0 (S60 2nd)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • ProfiMail Symbian OS S60v3 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • Always-On Mail Symbian OS S80

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • Always-On Mail Symbian OS UIQ 3rd Edition

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gmail 2.0 (Windows Mobile & Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ