Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gmail 2.0 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Google
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 1 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 825

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Gmail 2.0 (Smartphone) - Mobile

Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej. Program Gmail dla mobile przede wszystkim służy do odbierania oraz wysyłania poczty, do wiadomości można dodawać załączniki a jeżeli chcemy odnaleźć jakąś wiadomość wystarczy użyć wbudowanej wyszukiwarki. Gmail na telefon wyposażono we wszystkie niezbędne do obsługi poczty funkcję a więc aplikacja działa nie zwykle szybko i praktycznie.

Gmail na mobile pozwala również na ustawienie kilku kont a korzystanie z każdego z nich jest nie zwykle proste i łatwe. Wcale nie jest powiedziane, że aby przygotować wiadomość w tym swoistym narzędziu Google email dla mobile trzeba być w zasięgu sieci, można to robić śmiało w trybie offline a kiedy zasięg będzie znów osiągalny przygotowany tekst zostanie niezwłocznie wysłany do nadawcy.

Gmail dla mobile app jest nie zwykle praktyczną i szybką aplikacją na którą jak w przypadku internetowej skrzynki Gmaila możemy liczyć wszędzie i o każdej porze. Narzędzie jest czasem utożsamiane z mini komunikatorem na telefon  ponieważ w jego oryginalnej wersji mamy możliwość korzystania również  z wewnętrznego czatu. Nawiązując do tematu na naszej stronie znajdziecie także różne komunikatory na telefon dostępne w dziale VoIP i komunikatory. Gmail mobile download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Gmail 2.0 (Smartphone) na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.


Instalacja z poziomu urządzenia.
Program pracujący na Java są bardzo proste w instalacji
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny.


Podobne Poczta elektroniczna

 • Syncroid 1.5.1.50

  Syncroid to prosta aplikacja, która umożliwi ci synchronizację twojego kalendarza Outlook z kalendarze znajdującym się w systemie Android.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger for S90 2.2

  IM+ All-In-One Mobile Messenger to wielofunkcyjny komunikator internetowy dla urządzeń mobilnych.

 • Gmail 2.0 (UIQ 2)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Always-On Mail Symbian OS S80

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gmail 2.0 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ