Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EmailAccounts - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 32 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 109

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EmailAccounts - Mobile

                Czy zdarzyło się się kiedykolwiek zapomnieć hasła do swojej skrzynki e-mailowej? Dziś wielu z nas posiada po kilka jak nie po kilkanaście kont e-mailowych - pojawia się coraz częściej problem z zapominanym hasłem. Aplikacja EmailAccounts stworzona na Windows Mobile nadchodzi z pomocą.

Ten prosty program pozwoli zapisać wszystkie niezbędne informacje o kontach, serwisach oraz hasłach w jednym miejscu. Dostęp do tych danych chroniony jest jednym głównym hasłem.

Aplikacja do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu EmailAccounts nie jest po Polsku. EmailAccounts jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program EmailAccounts użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Poczta Elektroniczna znajdziesz także wiele innych aplikacji.

Podobne Poczta elektroniczna


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EmailAccounts - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ