Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Always-On Mail WM 5 for Pocket PC - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: SEVEN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 437

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Always-On Mail WM 5 for Pocket PC - Mobile

Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze. Program Always-On Mail za free niestety jak na razie nie osiągalny umożliwia zarządzanie pocztą, kalendarzem oraz kontaktami w naszych Pocket PC. W dodatku Always-On Mail potrafi bez problemu współpracować z programem Outlook/Exchange lub Notes/Domino. Always-On Mail w języku PL na chwilę obecną nie jest dostępny. Radzi sobie także doskonale z obsługą poczty POP3 oraz IMAP4. Producent udostępnia 30 dniową wersję Trial. Z Always-On Mail download można skorzystać poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Poczta elektroniczna

 • BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP2)

  BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

 • EmailAccounts

  Czy zdarzyło się się kiedykolwiek zapomnieć hasła do swojej skrzynki e-mailowej? Dziś wielu z nas posiada po kilka jak nie po kilkanaście kont e-mailowych - pojawia się coraz częściej problem z zapominanym hasłem. Aplikacja EmailAccounts stworzona na Windows Mobile nadchodzi z pomocą.

 • Always-On Mail WM 5 for Smartphones

  Always-On Mail Windows Mobile 5 for Smartphones to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • Always-On Mail Symbian OS S60 2nd Edition

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Always-On Mail WM 5 for Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ