Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Always-On Mail WM 2003 for Pocket PC - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: SEVEN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 305

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Always-On Mail WM 2003 for Pocket PC - Mobile

Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze. Program Always-On Mail za free niestety jak na razie nie osiągalny umożliwia zarządzanie pocztą, kalendarzem oraz kontaktami w naszych Pocket PC. W dodatku Always-On Mail potrafi bez problemu współpracować z programem Outlook/Exchange lub Notes/Domino. Always-On Mail w języku PL na chwilę obecną nie jest dostępny. Radzi sobie także doskonale z obsługą poczty POP3 oraz IMAP4. Producent udostępnia 30 dniową wersję Trial. Z Always-On Mail download można skorzystać poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Poczta elektroniczna

 • Gmail 2.0 (S60 1st)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • ProfiMail 3.12 (Symbian)

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • Gmail 2.0 (UIQ 2)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Nokia Mail for Exchange 3.0

  Nokia Mail for Exchange umożliwia zarządzanie naszym kontem Exchange z poziomu telefonu komórkowego.

 • Gmail 2.3.5

  Aplikacja Gmail na platformę Android jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Always-On Mail WM 2003 for Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ