Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlarmAlerter 1.0 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 38 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 162

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AlarmAlerter 1.0 - Mobile

Program AlarmAlerter jest aplikacją przeznaczoną pod systemy Windows Mobile, napisaną przez znanego nam już autora Vincenta Collure. AlarmAlerter jest nie wielkim i specyficznym programem zaprojektowanym do wysyłania krótkich alertów. Dzięki AlarmAlerter dostępnemu za free, będziemy mogli w mgnieniu oka wysłać krótką wiadomość alarmową w postaci wiadomości email. Aplikacja AlarmAlerter w języku PL niestety nie dostępna z pewnością znajdzie swoje zastosowanie w sytuacjach gdzie liczy się nie zwykle szybka reakcja. Polecamy wypróbowanie programu, wystarczy skorzystać z AlarmAlerter download poniżej. Program do poprawnego działania wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll w systemie. Wystarczy kliknąć pobierz poniżej, a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Poczta elektroniczna

 • RoadSync 1.0029

  RoadSync jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • Always-On Mail Symbian OS S60 2nd Edition

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • EmailAccounts

  Czy zdarzyło się się kiedykolwiek zapomnieć hasła do swojej skrzynki e-mailowej? Dziś wielu z nas posiada po kilka jak nie po kilkanaście kont e-mailowych - pojawia się coraz częściej problem z zapominanym hasłem. Aplikacja EmailAccounts stworzona na Windows Mobile nadchodzi z pomocą.

 • ProfiMail 3.12 (Windows Mobile)

  Profimail 3.12 to dobrze dopracowany i bardzo rozbudowany klient poczty elektronicznej dla systemu Windows Mobile.

 • ProfiMail Symbian OS UIQ3 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlarmAlerter 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ