Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TV Remote Controller 5.7 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: PDAwin.com
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 870 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 6967

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis TV Remote Controller 5.7 - Mobile

Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Remote S60 Professional 2.68

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Mocha VNC Lite 1.0 (iPhone)

  Mocha VNC Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • Mocha VNC 1.0 (Pocket PC)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.

 • Psiloc Mobile Mouse for Windows Mobile 1

  Dzięki tej aplikacji smartfon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TV Remote Controller 5.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ