Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Kiosk 4.1.1 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 927 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 509

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Kiosk 4.1.1 - Mobile

Aplikacja Spb Kiosk jest narzędziem, które skutecznie ogranicza dostęp do różnych funkcji oraz aplikacji na systemach windows mobile. Program Spb Kiosk jest szczególnie polecany dla dużych firm oraz korporacji, jako np. narzędzie, które zapewnienia blokadę wybranych przez użytkownika aplikacji choćby gier czy odtwarzania plików multimedialnych. Spb Kiosk z pośród różnych funkcji zawiera w sobie także pilot TV na telefon, który umożliwia zdalne sterowanie odbiornikami TV. W urządzeniu z systemem Windows Mobile oprócz trybu pliota TV spotkamy także różnego rodzaju opcję blokady m.in. blokadę panelu sterowania oraz aplikacji, blokada połączeń ActivSync, blokada menu start oraz paska, blokady autostartu z kart pamięci. Aby ściągnąć Spb Kiosk kliknij pobierz poniżej.

PORADNIK INSTALACJI Spb Kiosk na urządzeniu z systemem windows mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Zdalne sterowanie

 • Remote UIQ 3 Professional 2.80

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • SymSMB 4.0.61

  SymSMB to program, który umożliwia zdalny dostęp do telefonu komórkowego z systemem Symbian. Program daje pełny dostęp do zasobów naszego telefonu i działa na podobnej zasadzie jak proste udostępnianie plików i całych folderów w systemach Windows.

 • VITO Voice2Go 1.51

  Czy wyobrażasz sobie korzystanie z telefonu za pomocą głosu? Jest to jak najbardziej realne dzięki aplikacji VITO Voice2Go pod systemy windwos mobile. Program umożliwia sterowanie urządzeniem pocket PC za pomocą komend głosowych.

 • Remote Touch Delta 2.0

  Remote Touch Delta 2.0 to aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę komputera PC lub laptopa przy pomocy telefonu z systemem Windows Mobile!

 • Psiloc Total irRemote 2.10 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Aplikacja Total irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Kiosk 4.1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ