Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote Touch Delta 2.0 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Sanjay Thomas
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 787 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 1719

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Remote Touch Delta 2.0 - Mobile

Remote Touch Delta 2.0 to aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę komputera PC lub laptopa przy pomocy telefonu z systemem Windows Mobile! Ten darmowy program autorstwa Sanjay'a Thomasa posiada wiele przydatnych funkcji, jak na przykład możliwość dowolnej konfiguracji klawiatury komputera, przeglądania internetu, opcja przybliżania i oddalania (ZOOM) i nie tylko! Remote Touch Delta 2.0 to bez wątpienia ciekawa propozycja do zdalnego sterowania innymi urządzeniami, którą warto wypróbować -  wystarczy tylko ją pobrać bezpłatnie ze strony pobierz.pl.  

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc irRemote 2.10 (Symbian OS S60 )

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Psiloc Mobile Mouse UIQ 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Mocha VNC Lite 1.0 (iPhone)

  Mocha VNC Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • Psiloc Total irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ)

  Aplikacja Total irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Phone Alone for S60 3rd phones 1.0

  Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote Touch Delta 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ