Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mocha VNC 1.0 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: MochaSoft Aps.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 105 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 588

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mocha VNC 1.0 (Pocket PC) - Mobile

            Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.

Narzędzie Mocha VNC na telefon jest lustrzanym odbiciem usługi zdalnego pulpitu w systemach Windows. Aplikacja Mocha VNC na urządzeniach mobile po zrealizowaniu połączenia, pokazuje pulpit komputera, mamy możliwość kontrolowania myszy oraz klawiatury a więc pełną kontrolę na odległość. Mocha VNC portable pozwala na kilka dodatkowych opcji jak np. przybliżanie wybranych części zdalnego pulpitu. Cóż, funkcjonalność aplikacji jest zadziwiająca jednak producent nie udostępnia Mocha VNC za free. Program jest w wersji Trial i jeżeli będziesz chciał korzystać z Mocha VNC w trybie pełna wersja należy wykupić niezbędną licencję. Narzędzie Mocha VNC w wersji po Polsku nie jest dostępne.

Aby skorzystać z aplikacji Mocha VNC kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Zdalne Sterowanie znajdziesz najnowsze i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Mocha VNC Lite 1.0 (iPhone)

  Mocha VNC Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • Psiloc irRemote 2.10 (Symbian OS S60 )

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Remote Touch Delta 2.0

  Remote Touch Delta 2.0 to aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę komputera PC lub laptopa przy pomocy telefonu z systemem Windows Mobile!

 • Psiloc Mobile Mouse for Windows Mobile 1

  Dzięki tej aplikacji smartfon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mocha VNC 1.0 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ