Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wrukwiacz 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Andrzej Stolarczyk
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 108 kb
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 156

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wrukwiacz 1.0 (WM) - Mobile

           Wrukwiacz to program o bardzo ciekawej nazwie, który został napisany przez Polskiego Autora. Pozwala automatycznie wysyłać wiadomości sms i wykonywać połączenia pod sprecyzowany numer telefonu określoną ilość razy.

Sms mogą być wysyłane w określonej ilości w wybranych odstępach czasowych, to samo tyczy się połączeń z tą różnicą, że możemy także określić po jakim czasie telefon ma się rozłączyć. Jak nie trudno się domyślić aplikacja służy do denerwowania naszej ofiary. Menu aplikacji Wrukwiacz nie jest po Polsku. Autor udostępnia program Wrukwiacz całkowicie za free.

Aby wypróbować możliwości aplikacji Wrukwiacz kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Zarządzanie Połączeniami znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.

 • Fake Calls 1.0 (iPhone)

  Fake Calls służy do symulowania przychodzących połączeń telefonicznych.

 • Licznik GPRS Smartphone

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • Easy Reject 1.10 S60 Touchscreen

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wrukwiacz 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ