Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 714 kB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 382

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie. Komendy głosowe to doskonała propozycja dla osób, które bardzo przywykły do wybierania numerów właśnie w ten sposób. W VITO VoiceDialer aby skorzystać z opcji głosowe wybieranie należy uprzednio zapisać konkretny dźwięk, głos pod dany numer w książce telefonicznej. Wersja VITO VoiceDialer nie dostępna po Polsku  wychwytuje większość nagranych dźwięków, więc nie musimy się ograniczać tylko do prostych słów. Producent VITO VoiceDialer bez licencji freeware daje możliwość wypróbowania aplikacji. VITO VoiceDialer download dostępny poniżej , kliknij pobierz aby pobrać plik instalacyjny na twój komputer.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 1st)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.

 • PhonePilot for S60 2nd phones 1.5

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • Easy Mute 1.00 S60v2

  Program Easy Mute stworzony został z myślą o osobach, ceniących swoją prywatność oraz spokój. Aplikacja "wycisza" niechciane połączenia, tak więc połączenie przychodzące może trwać w nieskończoność podczas gdy my możemy się spokojnie zrelaksować nie zaprzątając sobie tym głowy.

 • Licznik GPRS Pocket PC

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • Minute Beep 1.3

  Aplikacja Minute Beep została stworzona z myślą o osobach, które chcą kontrolować czas swoich rozmów. Program informuje nas dźwiękiem przed każdą kolejną rozpoczętą minutą rozmowy oraz umożliwia automatyczne rozłączenie po upływie ustawionego czasu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ