Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO VoiceDialer 4.05 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 714 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 198

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO VoiceDialer 4.05 (Smartphone) - Mobile

Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie. Komendy głosowe to doskonała propozycja dla osób, które bardzo przywykły do wybierania numerów właśnie w ten sposób. W VITO VoiceDialer aby skorzystać z opcji głosowe wybieranie należy uprzednio zapisać konkretny dźwięk, głos pod dany numer w książce telefonicznej. Wersja VITO VoiceDialer nie dostępna po Polsku  wychwytuje większość nagranych dźwięków, więc nie musimy się ograniczać tylko do prostych słów. Producent VITO VoiceDialer bez licencji freeware daje możliwość wypróbowania aplikacji. VITO VoiceDialer download dostępny poniżej , kliknij pobierz aby pobrać plik instalacyjny na twój komputer.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.

 • Call Assistant 1.0 (Windows Mobile)

  Call Assistant to prosty program, który zadba o to aby rozmówca który nie może się w danej chwili do nas dodzwonić był powiadamiany automatyczną wiadomością sms. Program może okazać się przydatny w wielu sytuacjach na co dzień jak choćby ważne spotkanie czy lekcje szkolne.

 • Spb Phone Suite 1.3

  Aplikacja Spb Phone Suite na platformy Windows Mobile stanowi zestaw dodatków służących do obsługi telefonu, których zdecydowanie brakuje jako standardowo wbudowanych w systemie.

 • Slide Helper 1.08

  Slide Helper to mała i prosta aplikacja do zarządzania procesami w telefonie w oparciu o położenie slider'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO VoiceDialer 4.05 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ