Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UnlimitedCallLog 1.0 (PocketPC) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Daqi Pei
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 73 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 462

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UnlimitedCallLog 1.0 (PocketPC) - Mobile

Niewielki program UnlimitedCallLog  stworzony dla Windows Mobile jest wygodnym narzędziem, które z pewnością przyda się osobom dużo rozmawiającym przez telefon. UnlimitedCallLog udostępnia ogromną bazę informacji o wszystkich zrealizowanych połączeniach przychodzących i wychodzących. Baza jest na tyle obszerna, że w zasadzie ogranicza nas tylko wielkość pamięci naszego telefonu. Dzięki UnlimitedCallLog możliwe jest sprawdzenie  np. kto do nas dzwonił w zeszłym roku, w danym miesiącu, w danym dniu, o danej godzinie oraz jak długo rozmawialiśmy wtedy z tym numerem.  Aplikacja oferuje naprawdę szerokie możliwości, zastępuje konieczność zamawiania bilingu. UnlimitedCallLog download dostępny poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • Icontact 0.95 (WM)

  IContact dla Windows Mobile jest synonimem nowego i klasycznego menadżera kontaktów.

 • Fast Dialer 3.1.0

  Fast Dialer to funkcjonalna aplikacja, która wspomaga błyskawiczne wyszukiwanie kontaktów w wielu językach.

 • BlackBaller for S60v3 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.

 • Slide Helper 1.08

  Slide Helper to mała i prosta aplikacja do zarządzania procesami w telefonie w oparciu o położenie slider'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UnlimitedCallLog 1.0 (PocketPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ