Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Phone Suite 1.3 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 2110

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Phone Suite 1.3 - Mobile

Aplikacja Spb Phone Suite na platformy Windows Mobile stanowi zestaw dodatków służących do obsługi telefonu, których zdecydowanie brakuje jako standardowo wbudowanych w systemie. Dzięki nowej aplikacji na Windows Mobile dodatki stają się nowymi opcjami takimi jak np. filtry rozmów, powiadomienia o rozmowach, odrzucanie nie pożądanych połączeń i automatyczna odpowiedź o zajętości poprzez zwrotną wiadomość sms. Spb Phone Suite na wm umożliwia nam także proste dostosowywanie popularnej wtyczki Today,  dostęp do managera połączeń bezprzewodowych oraz połączeń w profilach. Program Spb Phone Suite nie jest free, producent daje możliwość wypróbowania aplikacji przez pewien okres czasu. Spb Phone Suite download można użyć poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Easy Busy 1.00 WM

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Monniker 1.1 (Smartphone)

  Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

 • VeryAndroid SMS Backup 2.3

  VeryAndroid SMS Backup to łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na tworzenie bezpiecznych kopii skrzynki sms na platformach Android.

 • Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • Traffic Counter 1.6.0

  Traffic Counter to prosty i funkcjonalny program służący do zliczania zarówno czasu, ilości jak i pakietów wysłanych i odebranych z połączeń głosowych, WiFi, sms, pakietów danych GPRS, 3G.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Phone Suite 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ