Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Scrub 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Trinket Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.06.2010
Rozmiar: 91 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 141

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Scrub 1.0 (WM) - Mobile

           Scrub to nie wielkie jednak bardzo przydatne narzędzie pozwalające wykryć wszelkie nie prawidłowości we wpisach w twojej książce telefonicznej na Windows Mobile.

Program inteligentnie skanuje wszystkie kontakty, nie zależnie od tego czy są one zapisane na karcie pamięci czy w wewnętrznej pamięci urządzenia a następnie grupuje wg brakujących danych tj. email, zdjęcie, telefon komórkowy itp. Do wyszukiwania konkretnych pozycji można zastosować także filtr. Producent udostępnia aplikację Scrub całkowicie za free. Niestety menu programu Scrub nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu Scrub użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy
Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • NetQin Mobile Manager 4.2

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Pocket PC)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie. Komendy głosowe to doskonała propozycja dla osób, które bardzo przywykły do wybierania numerów właśnie w ten sposób.

 • Fake Calls 1.0 (iPhone)

  Fake Calls służy do symulowania przychodzących połączeń telefonicznych.

 • Minute Beep 1.3

  Aplikacja Minute Beep została stworzona z myślą o osobach, które chcą kontrolować czas swoich rozmów. Program informuje nas dźwiękiem przed każdą kolejną rozpoczętą minutą rozmowy oraz umożliwia automatyczne rozłączenie po upływie ustawionego czasu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Scrub 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ