Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: PocketX Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 665

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC) - Mobile

Kolejna ciekawa aplikacja pod nazwą Photo Contacts Pro pod systemy Widnows Mobile wydana przez firmę PocketX Software jak sama nazwa mówi służy do prostego powiązywania zdjęć z naszą książką telefoniczną. Photo Contacts na wm po instalacji, której instrukcję przedstawiamy poniżej integruje się z ekranem Today. Na tym też ekranie zostanie wyświetlona informacja o nieodebranych połączeniach wraz z dołączonym zdjęciem przypisanym do kontaktu. Photo Contacts oprócz przypisywania fotek potrafi także tworzyć i edytować profile, można także przypisać konkretny dzwonek, a co ciekawe istnieje nawet opcja automatycznego odrzucania niechcianych połączeń. Photo Contacts na licencji free można ściągnąć klikając pobierz poniżej.

Po kliknięciu pobierz Photo Contacts nastąpi download pliku instalacyjnego wprost na twój komputer.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Pocket PC)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie. Komendy głosowe to doskonała propozycja dla osób, które bardzo przywykły do wybierania numerów właśnie w ten sposób.

 • Calling Country 1.1.4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.

 • NetQin Mobile Manager 3.0

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • Androlirc 0.2.0

  Androlirc to prosty program, który umożliwi zamianę naszego telefonu na pilota do wieży czy innego urządzenia RTV.

 • Monniker 1.1 (Pocket PC)

  Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ