Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monniker 1.1 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: monniker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 425 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 877

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Monniker 1.1 (Smartphone) - Mobile

Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej. Monniker pod wm jest prostym, niewiele zajmującym programem dzięki któremu wyświetlimy zdjęcie dzwoniącej do nas osoby na całym ekranie, wraz ze zdjęciem znajdą się tam także wszystkie informację powiązane z danym kontaktem. Producent udostępnia aplikację Monniker całkowicie za free, natomiast jak się okazuje po zainstalowaniu aby z niego skorzystać trzeba wyrazić zgodę na rejestrację, w tym celu program wysyła automatycznie wiadomość sms do operatora zagranicznego co niestety kosztuje. Aby skorzystać z Monniker download kliknij pobierz, wtedy nastąpi pobieranie pliku instalacyjnego wprost na twój telefon.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Remind Me 3.11 (S60 3rd)

  Narzędzie Remind Me stworzone pod platformy Symbian OS, służy do tego aby przypominać nam o nieodebranych połączeniach i nieprzeczytanych wiadomościach.

 • pyRinger 1.1.0 (S60 3rd)

  pyRinger to malutka aplikacja, która służy do automatycznego dzwonienia do wybranej osoby nieskończoną ilość razy.

 • Easy Mute 1.00 S60v2

  Program Easy Mute stworzony został z myślą o osobach, ceniących swoją prywatność oraz spokój. Aplikacja "wycisza" niechciane połączenia, tak więc połączenie przychodzące może trwać w nieskończoność podczas gdy my możemy się spokojnie zrelaksować nie zaprzątając sobie tym głowy.

 • Licznik GPRS Smartphone

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • Slide Helper 1.08

  Slide Helper to mała i prosta aplikacja do zarządzania procesami w telefonie w oparciu o położenie slider'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Monniker 1.1 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ