Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monniker 1.1 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: monniker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 891 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 1101

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Monniker 1.1 (Pocket PC) - Mobile

­
­Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej. Monniker pod wm jest prostym, niewiele zajmującym programem dzięki któremu wyświetlimy zdjęcie dzwoniącej do nas osoby na całym ekranie, wraz ze zdjęciem znajdą się tam także wszystkie informację powiązane z danym kontaktem. Producent udostępnia aplikację Monniker całkowicie za free, natomiast jak się okazuje po zainstalowaniu aby z niego skorzystać trzeba wyrazić zgodę na rejestrację, w tym celu program wysyła automatycznie wiadomość sms do operatora zagranicznego co niestety kosztuje. Aby skorzystać z Monniker download kliknij pobierz, wtedy nastąpi pobieranie pliku instalacyjnego wprost na twój telefon.Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Mcleaner 1.6.4 (UIQ2)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • AutoPilot for S60v2

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • Calling Country 1.1.4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN UIQ2 2.50

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Monniker 1.1 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ