Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LCMinutes 1.40 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: LyonPlus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 471 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 207

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis LCMinutes 1.40 - Mobile

          LCMinutes to prosta i przyjazna w użyciu aplikacja stworzona w celu monitorowania wydatków na telefonie z systemem Windows Mobile.

Każde wykonane połączenie, każdy wysłany sms są rejestrowane, program potrafi także podać ilość darmowych minut czy smsów jakie zostały do wykorzystania. Aplikacja podaje także stan konta. Oczywiście wcześniej należy wprowadzić do programu ustawienia związane z własną taryfą. Menu programu LCMinutes nie jest po Polsku. Program LCMinutes możemy używać za free. 

Aby skorzystać z aplikacji LCMinutes kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz zarówno najnowsze jak i starsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • ContactArchiver

  ContactArchiver to nie wielka i prosta aplikacja stworzona przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca tworzenie, zarządzanie i dzielenie kontaktów w specyficznych plikach o rozszerzeniu .cfola.

 • Call Sprite 1.5

  Call Sprite to aplikacja rozszerzająca możliwości obsługi połączeń o dodatkowe, specjalne funkcje na platformach Android.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN UIQ3 2.62

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN S60 3rd edition 2.68

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • AutoPilot for S60v2

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LCMinutes 1.40 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ