Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icontact 0.95 (WM) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Supware.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.06.2010
Rozmiar: 104 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 227

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Icontact 0.95 (WM) - Mobile

                   IContact dla Windows Mobile jest synonimem nowego i klasycznego menadżera kontaktów.

Program IContact na urządzenia mobilne został zaprojektowany tak aby do jego obsługi wystarczył palec bez konieczności użycia rysika.  Tak samo ustawienie menadżera nie wymaga specjalnie użycia rysika. IContact na telefon obsługuje rozmaite skórki, jedną z popularniejszych obecnie w programie jest Iphone skin. Program IContact na mobile może stanowić doskonała alternatywę dla wbudowanego już w system menadżera kontaktów. Kolejną zaletą aplikacji IContact portable jest fakt, że program podczas pracy nie zużywa wiele pamięci i nie obciąża w znacznym stopniu systemu. Aplikacja IContact jest dostępna za free. Oznacza to, że na naszej stronie możesz pobrać program IContact i używać jako pełna wersja bez ograniczeń oraz żadnych opłat. Należy jednak pamiętać, że menu IContact nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć IContact skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Zarządzanie Połączeniami znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Windows Mobile. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI:

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  

Istnieją dwie metody instalacji:
Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.

Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.

Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Calling Country 1.1.4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.

 • Call Control 1.00 S60v3

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 1st)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.

 • NetQin Mobile Manager 3.0

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • Caller Info 1.02

  Aplikacja Caller Info pozwala wyświetlić wszystkie dostępne w pamięci telefonu informacje na temat osoby dzwoniącej, takie jak adres, miejsce pracy, czy inne zapiski i notatki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Icontact 0.95 (WM) - Mobile

dodał: ~XieXie , 23.10.2012

A jak usunąć ten program/nakładkę z systemu?? Jak się okazało, wolę klasyczny układ kontaktów z WM 6.1...

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ