Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ContactArchiver - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 32 kb
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 141

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ContactArchiver - Mobile

               ContactArchiver to nie wielka i prosta aplikacja stworzona przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca tworzenie, zarządzanie i dzielenie kontaktów w specyficznych plikach o rozszerzeniu .cfola.

Informacje o kontaktach takie jak imie, nazwisko, numer, email oraz inne notatki związane z połączeniami i ich terminami można archiwizować w pamięci telefonu bądź na karcie pamięci. Kiedy chcesz wysłać wiadomość sms, e-mail lub zadzwonić pod konkretny numer wybierz rekord z pozycji i kliknij w daną pozycję. Warto dodać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu ContactArchiver nie jest po Polsku. ContactArchiver jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program ContactArchiver użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz także wiele innych aplikacji.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Easy Mute 1.00 S60v2

  Program Easy Mute stworzony został z myślą o osobach, ceniących swoją prywatność oraz spokój. Aplikacja "wycisza" niechciane połączenia, tak więc połączenie przychodzące może trwać w nieskończoność podczas gdy my możemy się spokojnie zrelaksować nie zaprzątając sobie tym głowy.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Call Assistant 1.0 (Windows Mobile)

  Call Assistant to prosty program, który zadba o to aby rozmówca który nie może się w danej chwili do nas dodzwonić był powiadamiany automatyczną wiadomością sms. Program może okazać się przydatny w wielu sytuacjach na co dzień jak choćby ważne spotkanie czy lekcje szkolne.

 • Interactive Voice Call Master for Series 60 3rd 2.10

  Interactive Voice Call Master to rozbudowane narzędzie do zarządzania przychodzącymi połączeniami.

 • Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ContactArchiver - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ