Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CallDisplay - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 27 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 172

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CallDisplay - Mobile

        CallDisplay to bardzo prosta i malutka aplikacja napisana przez znanego autora Vincenta Collure, umożliwiająca zidentyfikowanie osób dzwoniących po nie znanych numerach.

 Ten program umożliwi ci stworzenie obszernej bazy kontaktów (osobnej od zwykłej książki telefonicznej) a następnie powiązanie ich z imionami. Kiedy twój telefon zadzwoni wprowadź numer do programu CallDisplay i wyszukaj informację o nadchodzącym połączeniu. Należy pamiętać, że do poprawnego działania aplikacja wymaga bibliotek Visual Basic oraz pliku BeanDLL.dll. Niestety menu CallDisplay nie jest po Polsku. CallDisplay jest całkowicie za free. Jeżeli chcesz pobrać program CallDisplay użyj opcji download i ściągnij plik instalacyjny. W kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz także wiele innych aplikacji.


Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Easy Reject 1.10 S60v2

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Monniker 1.1 (Pocket PC)

  Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • AutoPilot for S60v3

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • Easy Mute 1.00 S60v3

  Program Easy Mute stworzony został z myślą o osobach, ceniących swoją prywatność oraz spokój. Aplikacja "wycisza" niechciane połączenia, tak więc połączenie przychodzące może trwać w nieskończoność podczas gdy my możemy się spokojnie zrelaksować nie zaprzątając sobie tym głowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CallDisplay - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ