Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackBaller for WM 2.0 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 250 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 763

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BlackBaller for WM 2.0 - Mobile

Ile razy dręczyły cię niepożądane połączenia telefoniczne z nieznajomych numerów? niechciany spam w postaci wiadomości sms zapychający twoją skrzynkę odbiorczą do granic możliwości? Spokojnie, z pomocą nadchodzi aplikacja BlackBaller pod Windows Mobile, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie możliwość wyboru swoich rozmówców. Program BlackBaller spełnia jednocześnie funkcję filtra niechcianych połączeń, wiadomości sms oraz automatycznego odpowiadania na przychodzące wiadomości. BlackBaller w wersji po Polsku nie jest dostępny. Sądzicie, że BlackBaller jest za free? Nic bardziej mylnego. Producent natomiast daje możliwość 14 dniowego, bezpłatnego przetestowania produktu BlackBaller na wm, po tym czasie aby dalej korzystać z programu należy go aktywować. BlackBaller download dostępny jest poniżej w postaci przycisku pobierz, kliknij aby pobrać bezpośrednio na swój komputer.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • BlackBaller for S60v3 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.

 • Call Control 1.00 S60v3

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.

 • Traffic Counter 1.6.1

  Traffic Counter to prosty i funkcjonalny program służący do zliczania zarówno czasu, ilości jak i pakietów wysłanych i odebranych z połączeń głosowych, WiFi, sms, pakietów danych GPRS, 3G.

 • Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC)

  Kolejna ciekawa aplikacja pod nazwą Photo Contacts Pro pod systemy Widnows Mobile wydana przez firmę PocketX Software jak sama nazwa mówi służy do prostego powiązywania zdjęć z naszą książką telefoniczną.

 • Calling Country 1.1.4

  Dzięki aplikacji Calling Country już nigdy nie będziesz zmuszony się zastanawiać z jakiego kraju dzwoni twój rozmówca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlackBaller for WM 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ