Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WMMiniBattery 1.0 (WM) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Marco Petrucci
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2010
Rozmiar: 5 kb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 183

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WMMiniBattery 1.0 (WM) - Mobile

           WMMini Battery to kolejna prosta aplikacja, a raczej nie wielki dodatek, który po instalacji pokazuje u samej góry wyświetlacza cieniutki pasek reprezentujący stan baterii.

Program należy do jednych z najmniejszych ponieważ zajmuje tylko około 5kb, co dodatkowo wpływa na nie znaczne obciążenie systemu. Menu WMMini Battery nie jest po Polsku. Narzędzie WMMini Battery jest udostępnione za free.

Aby wypróbować możliwości aplikacji WMMini Battery kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Akcesoria i Dodatki - Pozostałe znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Windows 7 theme Symbian S60 3rd edition

  Windows 7 theme to po prostu nakładka na system Symbian, przeistaczająca menu naszego telefonu na nie zwykle podobne do Windows 7.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) EXE

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • TealAuto 2.04 (Windows Mobile 5.0/6.0)

  Narzędzie TealAuto napisane pod systemy Windows Mobile stanowi ciekawą propozycję dla osób zmotoryzowanych.

 • Flashlight 1.0 (iPhone)

  Flashlight służy do zamieniania iPhona w latarkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WMMiniBattery 1.0 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ