Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WM Snapshot 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: brak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.10.2010
Rozmiar: 3 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 152

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WM Snapshot 1.0 - Mobile

WM Snapshot to niezwykle proste i małe narzędzie służące do robienia tzw. "screenów" czyli zrzutów ekranu na systemach Windows Mobile. Program wystarczy zainstalować a następnie użyć jednego klawisza aby zrzut aktualnie oglądanego stanu ekranu był zapisany na karcie pamięci lub pamięci telefonu. Miejsce w którym będą zapisywane pliki możemy wybrać sami. Aplikacja jest nie zwykle mała i prosta w obsłudze, a więc z pewnością nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z jej obsługą. Program jest całkowicie darmowy i komunikuje się z nami w języku Angielskim.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • nSword 0.1

  Aplikacja nSword korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Best Torch 1.01 (S60 2nd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • Open Home 6.1

  Open Home jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych aplikacji służących personalizacji naszego urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Android. Prezentowana tutaj wersja to BETA nadchodzącej wersji 6.

 • Themes Launcher 1.0

  Themes Launcher to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WM Snapshot 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ