Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinXplore 0.5.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vicott Wong
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 64 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 399

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinXplore 0.5.1 - Mobile

WinXplore to proste i praktyczne narzędzie napisane pod systemy Windows Mobile stworzone z myślą o zarządzaniu folderami oraz plikami systemowymi. Dzięki WinXplore na licencji freeware możemy spokojnie uzyskać dostęp do folderów wcześniej ukrytych lub nie osiągalnych , mowa tutaj o folderach systemowych oraz mamy możliwość ich pełnej edycji. WinXplore w języku PL nie jest osiągalny. Narzędzie potrafi np. umożliwić dostęp do systemowego katalogu z dźwiękami z oprogramowania. Aby wypróbować możliwości jakie oferuje WinXplore skorzystaj z download poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze. Choć aplikacja jest mała, okazuje się bardzo funkcjonalna.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Battery Saver 1.3

  Aplikacja Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon. Program posiada wiele pożytecznych funkcji i planów pracy, co w efekcie jak podaje producent może zwiększyć czas działania baterii aż do 30%!

 • CookingItalian 4

  Aplikacja CookingItalian wprowadza nas w środowisko kuchni Włoskiej. Program umożliwia dostęp do obszernego zbioru przepisów kulinarnych kuchni Włoskiej.

 • ZDbox 1.3

  ZDbox to rozszerzenie możliwości twojego telefonu i wszelkie niezbędne informacje o nim w jednym miejscu.

 • NiceLight 1.0

  NiceLight to aplikacja, która zamienia nasz telefon w normalnie funkcjonujący zegarek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinXplore 0.5.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ