Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Winterface 1.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 661

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Winterface 1.1 - Mobile

Winterface to kolejna ciekawa propozycja twórcy VITO Technology tym razem z dziedziny upiększenia interfejsu systemowego. Winterface w języku PL jak narazie niestety nie osiągalna to swoista nakładka systemowa, która umożliwia obrót domyślnego wyglądu WM o 180 stopni. Narzędzie pozwala na zarządzanie interfejsem, ikonami, wygaszaczami, personalizacją kontaktów itp. Co zaskakuje program Winterface został wyposażony również w dodatkowe opcje takie jak wbudowany menadżer zadań oraz autostart. Winterface za free nie jest dostępny, producent daje możliwość sprawdzenia programu udostępniając 14 dniową wersję Shareware. Winterface download można znaleźć poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Wallpaper Manager 1.01 (S60 3rd)

  Wallpaper Manager służy do automatycznej zmiany tapety na ekranie naszego telefonu.

 • nSword 0.1

  Aplikacja nSword korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian trzeciej generacji.

 • Weather 1.1.20 (128px)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • WinXplore 0.5.1

  WinXplore to proste i praktyczne narzędzie napisane pod systemy Windows Mobile stworzone z myślą o zarządzaniu folderami oraz plikami systemowymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Winterface 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ