Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO QuickContact 3.0 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 516 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 139

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO QuickContact 3.0 (Pocket PC) - Mobile

VITO QuickContact to aplikacja napisana pod systemy Windows Mobile, która umożliwia zarządzanie kontaktami  w prosty sposób w naszych urządzeniach przenośnych. Program może zainteresować osoby, które w swojej książce telefonicznej posiadają sporą bazę numerów, bowiem narzędzie jest w pełni kompatybilne z oprogramowaniem systemu a więc integruje się z listą kontaktów. W aplikacji VITO QuickContact niestety nie freeware, znajdziemy wyszukiwarkę kontaktów po imieniu i nazwisku opartą na popularnym słowniku T9 wykorzystywanym np. w wiadomościach sms.  VITO QuickContact w języku PL niestety nie jest osiągalna. VITO QuickContact download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • DrinkCategorizer 1.0

  Aplikacja DrinkCategorizer stworzona na systemy Windows Mobile przez znanego już autora Vincent Collura pozwala na tworzenie bazy własnych drinków. DrinkCategorizer po zapisaniu konkretnych pozycji umożliwia zrzut całej bazy do postaci pliku HTML lub TXT.

 • rotateMe 2.0 (S60 3rd)

  Aplikacja rotateMe stanowi darmowe narzędzie do zmiany położenia ekranu.

 • Light Meter 1.2

  Light Meter to profesionalna aplikacja do mierzenia natężenia światła telefonem wyposażonym w platformę Android.

 • Best Torch 1.01 (S60 1st)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO QuickContact 3.0 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ