Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO CopyPaste 1.3 (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.11.2008
Rozmiar: 28 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 438

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VITO CopyPaste 1.3 (Smartphone) - Mobile

Nie wielkie i praktyczne narzędzie VITO CopyPaste to kolejna aplikacja z serii firmy Vito Technology służąca do wzbogacenia prostej systemowej funkcji kopiuj – wklej. Dzięki aplikacji VITO CopyPaste dostępnej za free zarządzanie tekstem w naszym urządzeniu przenośnym stanie się szybsze i sprawniejsze. Program umożliwia realizowanie takich czynności jak np. kopiowanie zaznaczonego tekstu z otrzymanej wiadomości SMS, a następnie wstawienie jej gdziekolwiek w pole tekstowe w systemie. Szybko i sprawnie możemy również kopiować telefony, adresy email itp. a następnie użyć ich bezpośrednio do wykonania połączenia lub też wysłania wiadomości email. Niestety VITO CopyPaste w język PL nie jest osiągalna, co ciekawe aplikacja współpracuje z innymi narzędziami VITO. VITO CopyPaste download dostępny jest poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PockeTender 1.0

  PockeTender stworzona na systemy Windows Mobile jest aplikacją, która zdecydowanie znajdzie zainteresowanie wśród grona barmanów lub po prostu osób lubiących przygotowywać drinki.

 • MorzeDroid 1.2.1

  MorzeDroid to nie wielki i prosty w obsłudze program używany do komunikacji kodem Morsa. Z pośród trybów działania programu można wybrać komunikację poprzez światło, dźwięk lub wibracje.

 • Handy Weather 1.0.5 (128x160)

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca sprawdzenie 5 dniowej prognozy pogody dla niemal każdego miejsca na świecie.

 • Psiloc Screen Saver Symbian S60 3.10

  Psiloc Screen Saver zawiera pakiet dziewięciu dodatkowych wygaszaczy, między innymi zegary: analogowy i cyfrowy, pliki graficzne oraz animowane gify.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO CopyPaste 1.3 (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ