Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UPX4PPC 0.4.4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vicott Wong
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 363 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 195

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UPX4PPC 0.4.4 - Mobile

Aplikacja Upx4PPC stworzona pod platformy Windows Mobile przez firmę Cotulla to narzędzie służące do kompresji plików i ich optymalizacji. Upx4PPC w języku PL niestety nie dostępny stanowi nie typowy program, za pomocą którego możemy poddać kompresji pliki o takich formatach jak EXE, DLL, CPL. Aby mieć możliwość otrzymania plików wynikowych przez Upx4PPC należy zainstalować konsolę programu. Generalnie aplikacje które są spakowane za pomocą Upx4PPC nie wymagają obecności konsoli UPX w systemie aby je później uruchomić. Należy pamiętać że licencja programu Upx4PPC to freeware. Upx4PPC dwonload udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Flashlight with LED Support 3.9.9

  Flashlight with LED Support to niewiarygodnie prosta a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja która może okazać się przydatna w nie jednej sytuacji.

 • WM Snapshot 1.0

  WM Snapshot to niezwykle proste i małe narzędzie służące do robienia tzw. "screenów" czyli zrzutów ekranu na systemach Windows Mobile.

 • monikker (S60 3rd)

  Monikker to aplikacja, która pozwoli wybrać w jaki sposób będzie wyświetlane połączenie przychodzące u osoby, która ma zainstalowany ten program.

 • Beeper 6.60 (Symbian S60 3rd edition)

  Beeper to funkcjonalne narzędzie informujące użytkownika przede wszystkim o najistotniejszych zdarzeniach i parametrach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UPX4PPC 0.4.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ