Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TravelCapitols 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 31 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 192

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TravelCapitols 1.0 - Mobile

Aplikacja Travelcapitols stworzona dla Windows Mobile przez znanego nam już programistę narzędzi mobilnych Vicenta Collure z pewnością przyda się osobom często podróżującym po świecie. Program Travelcapitols zawiera w swojej wewnętrznej bazie listę około 200 Państw i ich stolic z całego świata. Dzięki temu, że wyposażono go w alfabetyczny spis miast oraz Państw wystarczy wprowadzić początkowe litery fraz określających dane Państwo lub miasto a program po kolei będzie wyświetlał wyniki wyszukiwania. Po wybraniu konkretnej pozycji z listy, wyświetlone zostają dodatkowe informacje na temat pogody czy strefy czasowej. Licencja programu Travelcapitols to freeware. Travelcapitols download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Best Torch 1.01 (S60 1st)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.

 • VITO CopyPaste 1.3 (Smartphone)

  Nie wielkie i praktyczne narzędzie VITO CopyPaste to kolejna aplikacja z serii firmy Vito Technology służąca do wzbogacenia prostej systemowej funkcji kopiuj – wklej.

 • Theme Scheduler 1.15 (S60 3rd Edition)

  Theme Scheduler to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji.

 • Advanced Battery Saver UIQ

  Czy zdarzało ci się miewać dni, w których bateria twojego telefonu obciążona dziesiątkami połączeń nie wytrzymywała i padała zbyt szybko? Czy zapominasz czasem zabrać ze sobą ładowarki jadąc w daleką podróż? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże ci rozsądniej zarządzać energia podtrzymującą twój telefon.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TravelCapitols 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ