Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Task Manager 3.0 (Windows Mobile 5.0/6) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: FdcSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 202 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1754

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Task Manager 3.0 (Windows Mobile 5.0/6) - Mobile

Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę, że nasze urządzenia na których często ląduje mnóstwo aplikacji wymagają koniecznie managera zadań które dobrze zorganizuje pracę systemu tak aby działał on stabilnie i bez błędów. Właśnie temu zadaniu służy aplikacja Task Manager pod systemy Windows Mobile , która stanowi kolejne rozwiązanie w dziedzinie porządkowania systemowych procesów w środowisku mobilnych okienek. Task Manager jako wersja freeware swobodnie umożliwia dostęp do listy uruchomionych aktualnie procesów oraz możliwość ich zamknięcia, co ciekawe program posiada także opcje do zarządzania siecią tj. ping, IPconfig oraz statystyki. Na chwile obecną Task Manager po Polsku nie jest dostępny. Aby ściągnąć Task Manager kliknij opcję download poniżej, wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • cCalc Symbian OS S60 2nd Edition 1.09

  cCalc to rozbudowany kalkulator naukowy dla telefonów z systemem Symbian OS. Ta nie wielka a zarazem bardzo wszechstronna aplikacja potrafi przeprowadzać wiele działań matematycznych.

 • nBat 0.2

  Aplikacja nBat korzysta z akceleratora w telefonach Nokia pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

 • Nokia Friend View 0.820 (S60 3rd)

  Nokia Friend View to serwis społecznościowy dla użytkowników telefonów Nokia z systemem Symbian trzeciej generacji.

 • FreeCallSprite 1.02 (Symbian S60 3rd edition)

  Przydatny program dzięki, któremu nie ma konieczności trzymania telefonu od wybrania nr do nawiązania połączenia. Aplikacja powiadomi użytkownika o odebraniu przez rozmówce wibracjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Task Manager 3.0 (Windows Mobile 5.0/6) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ