Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StateResearch 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 22 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 122

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StateResearch 1.0 - Mobile

StateResearch jest kolejną aplikacją poznanego już wcześniej autora Vincenta Collure, napisaną pod systemy Windows Mobile. StateResearch jest nie wielkim programem, którego zadaniem jest gromadzenie informacji  na temat danego stanu w całym USA, dlatego też aplikacja, która może okazać się przydatna raczej nie znajdzie zastosowania poza Stanami Zjednoczonymi. Program umożliwia zapisywanie informacji o pogodzie, symbolach dla każdego stanu jak np. roślina, ptak itp. Korzystanie z StateResearch  free jednak aplikacja do poprawnego działania wymaga obecności w systemie pliku BeanDLL.dll oraz bibliotek Visual Basic. StateResearch w języku PL nie występuje. StateResearch download dostępny jest poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • pRuler 1.2

  pRuler to aplikacja, którą można wykorzystać do zmierzenia odległości lub rozmiarów przedmiotu za pomocą urządzenia Pocket PC.

 • Handy Weather 3.0

  Dzięki aplikacji Handy Weather 3.0 już nigdy nie zmokniesz:)

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.

 • Foreca Weather 1.2.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Foreca Weather to rozbudowany program pobierający z Internetu aktualną prognozę pogody na najbliższe kilka dni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StateResearch 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ