Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Weather 1.7.4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 1.7 Mb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 981

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spb Weather 1.7.4 - Mobile

Program Spb Weather napisany pod systemy Windows Mobile stanowi chyba jedną z najobszerniejszych aplikacji służących do prognozowania pogody. Aplikacja Spb Weather nie za free niestety, umożliwia swojemu użytkownikowi pełne i elastyczne dopasowanie ustawień i opcji dostępnych w programie do jego indywidualnych potrzeb, dlatego też zasługuje na miano jednej z najbardziej funkcjonalnych wtyczek związanych z prognozą pogody. Możemy śmiało zmieniać sposób wyświetlania, zmieniać skórki itp. Program godny polecenia, warto skorzystać z wersji próbnej i wnikliwie przetestować tą aplikację. Spb Weather w języku PL nie występuje. Aby go wypróbować Spb Weather download dostępny jest poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • KeySwop 0.3

  Kolejna aplikacja z serii dodawania skrótów klawiaturowych pod nazwą KeySwop napisana przez Vicott Wong pod systemy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które lubią szybko poruszać się po funkcjach swojego Pocket PC.

 • Custom Clock Widget Free 0.6.1

  Custom Clock Widget to stylowy dodatek, który nada twojemu telefonowi klasy i dobrego gustu w formie eleganckiego zegara.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) CAB

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • Mobiola Screen Capture 3.0.7 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja umożliwia przekazywanie na żywo obrazu z ekranu urządzenia mobilnego do komputera. Dane transmitowane są za pośrednictwem kabla USB lub Bluetooth.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Weather 1.7.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ