Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Time 2.2.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1691

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Time 2.2.2 - Mobile

Każdy z nas na pewno nie jednokrotnie w swoim życiu spotkał się z powiedzeniem „Czas to pieniądz” i także w tym momencie nasuwa się pytanie: W jaki sposób organizować swój czas aby wykorzystać go najefektywniej? Z pomocą nadchodzi narzędzie Spb Time stworzone pod platformy Windows Mobile. Spb Time to rozwiązanie oferujące zarządzanie czasem w pełnym tego słowa znaczeniu. Twórcy aplikacji Spb Time w systemach Mobile skoncentrowali swoje działanie na dokładnym dopracowaniu funkcji mierzenia czasu, wyglądu zegarów itp. Program Spb Time (brak PL) oferuje naprawdę spore możliwości w dziedzinie zarządzania czasem, znajdziemy tam zegary analogowe, cyfrowe, stopery, timery – oczywiście nie zabrakło również popularnego zegara wyświetlającego czas z podziałem na strefy czasowe na całym świecie, a kiedy odłożymy telefon na miejsce Spb Time do ściągnięcia zad armo -zaskoczy nas ciekawym wygaszaczem. Program z uwagi na wyraźne wyświetlenie cyfr na ekranie z powodzeniem może służyć również jako zegar biurkowy. Jako aplikacja w dziedzinie zarządzania czasem jest chyba najpopularniejszym programem wśród produkcji tego typu koncentrujących tak obszerną funkcjonalność z połączeniem prostoty obsługi. Dobra wiadomość jest taka że Spb Time jest wersją freeware co dla osób nie wtajemniczonych w temat oznacza, że korzystanie z programu jest całkowicie darmowe i nie wiążę się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów. Przykra wiadomość - Spb Time nie jest po Polsku, ale program wyposażono w nieskomplikowany interfejs a więc nawet laik nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Co więcej Spb Time za free możesz pobrać u nas poniżej. Wystarczy kliknąć  Spb Time pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze. Możesz także skorzystać z opcji  Spb Time download ze strony producenta.  

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Spb Pocket Plus 4.0.2 na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:

1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 6)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • Basic4ppc 6.30

  Basic4ppc napisana dla Windows Mobile jest ciekawą aplikacją, która może zainteresować grono programistów.

 • u-Pulse 1.0

  u-Pulse jak sama nazwa wskazuje jest praktycznym i ciekawym programem do mierzenia pulsu.

 • Nes.app 2.3.1

  Nes.app to emulator Nintendo dla iPhona.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Time 2.2.2 - Mobile

dodał: ~zasowski1953@gmail.com , 24.02.2009

terminator

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ