Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Pocket Plus 4.0.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 4318

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Pocket Plus 4.0.2 - Mobile

Jak często producenci starali się usprawniać, poprawiać funkcjonowanie systemów mobilnych, to poprzez stosowanie nakładek, łatek systemowych, rozbudowanych programów zastępujących standardowy interfejs? Jak często próbowali zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do użytkownika? Jednym z wyników takich prób, efektem jakim udało się uzyskać jest właśnie aplikacja pod nazwą Spb Pocket Plus 4 stworzona pod platformy Windows Mobile przez znanego już twórcę SPB Software House. Spb Pocket Plus 4 dla mobile  jest czymś w rodzaju service pack’a stosowanego w środowisku mobilnych okienek.

Narzędzie Spb Pocket Plus 4 , które po Polsku nie jest dostępne, instaluje wszystkie brakujące w standardowym Windows Mobile aktualizację takie jak: wskaźniki naładowania baterii, zakładki w IE, poręczne skróty do programów na ekranie Dzisiaj itp. Warto go wypróbować klikając Spb Pocket Plus 4 pobierz poniżej. Program Spb Pocket Plus 4 można za free ściągnąć w naszym serwisie, ponadto obsługuje około 30 skinów i umożliwia proste ustawienie wszystkich potrzebnych funkcji na ekranie Today.

Licencja Spb Pocket Plus 4 to nie freeware zatem możemy testować aplikację z pewnymi ograniczeniami nałożonymi przez producenta. Z takich dodatkowych funkcji o które zostaje wzbogacony system po zainstalowaniu Spb Pocket Plus 4 to m.in. uzupełnienie normalnego eksploratora plików o dodatkowe opcje obsługi archiwum *.zip, szyfrowania plików, pełny format kart pamięci oraz nadanie nowego znaczenia dla przycisku „X”  w prawym górnym rogu okienka - który w tej wersji służy do całkowitego zamykania aplikacji a nie zwijania do paska jak to miało miejsce standardowo. Napisana w języku angielskim aplikacja Spb Pocket Plus 4 (na wersje PL jeszcze poczekamy) jest zatem doskonałym narzędziem do usprawnienia wielu funkcji systemu. Spb Pocket Plus 4 download dostępny jest poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim dysku.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Spb Pocket Plus 4.0.2 na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • VITO QuickContact 1.0.1 (S60 3rd)

  VITO QuickContact to aplikacja dla z systemem Symbian OS do zarządzania listą kontaktów. Program jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem urządzenia pozwala na wyszukiwanie kontaktów za pomocą klawiszy kierunkowych, a wyszukiwarka imion i nazwisk została wzbogacona o słownik T9.

 • Mobile Metronome

  Aplikacja Mobile Metronome stworzona na systemy Windows Mobile to program, który podaje daną liczbę uderzeń na minutę wyświetlając na ekranie w formie graficznej oraz w postaci sygnałów dźwiękowych.

 • Pocket Hack Master 4.32 (Windows Mobile 5.0)

  Pocket Hack Master to aplikacja do zarządzania wydajnością procesora w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Pocket Plus 4.0.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ