Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Pocket PC Tips & Tricks 1.5 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 1188

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Pocket PC Tips & Tricks 1.5 - Mobile

Aplikacja Spb Pocket PC Tips & Tricks jest propozycją dla osób, które pragną dogłębnie poznać wszystkie tajniki swojego urządzenia przenośnego. Program oferuje naprawdę obszerny zbiór ponad 200 porad, wskazówek, tricków, które można z powodzeniem wypróbować na naszych Pocket PC.

Aplikacja Spb Pocket PC nie dostępna za darmo niestety, z pewnością zainteresuje osoby znudzone standardowym użyciem opcji systemowych w Windows Mobile. Jak podaje producent aplikacji SPB Software House napisanej pod okiem 10 profesjonalistów, program umożliwia skorzystanie z około 40 systemowych tweak’ów, które pozwolą na odkrycie nie oficjalnych funkcji Pocket PC. Opisywana wersja Spb Pocket PC po Polsku nie jest dostępna. Spb Pocket PC na licencji freeware nie jest możliwy do ściągnięcia bowiem producent umożliwia przetestowanie aplikacji tylko w trybie Shareware. Z przykładowych trików i wskazówek jakie oferuje aplikacja, możemy m.in. wymienić: instalację plików w formacie CAB w pamięci masowej, podgląd daty w pasku zadań, dla aplikacji mobilnych Word oraz Excel nowe paski przewijania pozwalające uzyskać więcej obszaru roboczego, opcja wprowadzania tekstu w trybie przyspieszonym, kompresja utworów muzycznych na karcie pamięci bez utraty na ich jakości, blokady i hasła dla plików oraz możliwość oglądania DVD na naszym Pocket PC.

Zatem jeżeli planujesz poznać wszystkie tajemnice systemu tak aby wykorzystać pełny potencjał swojego urządzenia polecamy Spb Pocket PC download, wystarczy kliknąć pobierz aby plik instalacyjny znalazł się na twoim komputerze. Spb Pocket PC pobrać również za free można ze strony producenta. Jednak tak jak wspomniałem wyżej do Spb Pocket PC nakładka PL nie występuje.


Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Spb Pocket PC Tips & Tricks 1.5 na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)
Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Spb Time 2.2.2

  Spb Time jest zaawansowanym zestawem narzędzi zarządzających mierzeniem czasu dla Twojego Pocket PC.

 • Weather 1.1.20 (176 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Key Lock Clock 1.01 (S60v5) PL

  Program Key Lock Clock to nie zwykle prosty ale jak, że praktyczny wygaszacz ekranu na telefony z systemem Symbian OS.

 • FunContact 2.1 (Windows Mobile)

  Aplikacja FunContact napisana pod systemy Windows Mobile jest nietypowym rozwiązaniem, które w urządzeniach z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na przewijanie listy kontaktów za pomocą jednego palca jak w telefonach IPhone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Pocket PC Tips & Tricks 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ