Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Mobile Shell 2.1.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 4343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Mobile Shell 2.1.2 - Mobile

Aplikacja Spb Mobile Shell dla systemów Windows Mobile to nowe rozwiązanie bazujące na innowacyjnym stylu w kategorii interfejsów użytkownika dla urządzeń Pocket PC. Aplikacja wyposażona jest w kilka ciekawych opcji, w dodatku działa szybko i sprawnie, również jej wygląd jest całkiem niezły.

Spb Mobile Shell prostymi słowami stanowi alternatywną nakładkę systemową zmieniającą całkowicie wygląd menu na bardziej atrakcyjny w stosunku do oryginalnego interfejsu w Windows Mobile. Nakładka z pewnością nie sprawia wrażenia dobrze dopasowanej do wymagań użytkowników, ukierunkowanych na opcje multimedialne. Program Spb Mobile Shell po Polsku na chwilę obecną, niestety nie jest dostępny -  pozwala na korzystanie z wielu widgetów, które możemy ulokować na ekranie głównym naszego Pocket PC. Widgety można ustawić w taki sposób aby umożliwiały nam łatwy dostęp do takich funkcji jak np. odtwarzacz multimedialny, ustawienia profilu, ustawienia daty i czasu, szybką możliwość sprawdzenia prognozy pogody, czy choćby skrót do facebooka.

Książka telefoniczna prezentowana jest w ciekawy sposób na dodatek  zintegrowano ją z facebookiem. Kolejnym innowacyjnym udogodnieniem w Spb Mobile Shell(nie dostępnym PL) jest aplikacja Luncher służąca do włączania innych programów w systemie jednym prostym kliknięciem, przeglądania smsów oraz wiadomości email a to wszystko w postaci widoku 3D. Generalnie Spb Mobile Shell nie dostępny free niestety jest bardzo bogatą nakładką, która z pewnością zainteresuje wielu użytkowników. Spb Mobile Shell pobierz już teraz i ciesz się ogromną funkcjonalnością tej nakładki. Dodatkowe funkcję jakie oferuje program o których warto jeszcze wspomnieć to m.in. szybkie wybieranie z foto, pokazywanie czasu na świecie, duże dynamiczne zakładki na ekranie Today, autoukrywanie dla pluginów ekranu Dzisiaj. Tak jak wspomniałem wyżej licencja Spb Mobile Shell nie jest freeware, producent umożliwia przetestowanie aplikacji. Spb Mobile Shell download udostępniamy poniżej, kliknij pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Spb Mobile Shell 2.1.2 na urządzeniu z systemem Windows Mobile:

Najpierw wybieramy sposób w jaki połączymy nasze urządzenie mobilne z komputerem:
1.KABEL USB dla systemu Windows Vista szukamy a następnie uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.  
2.Bluetooth – instalujemy niezbędne sterowniki.
3.IrDa (port podczerwieni – rzadko używane)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Należy pobrany uprzednio plik przekopiować z dysku twardego komputera do pamięci urządzenia (zalecamy na kartę pamięci). A następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Psiloc Screen Capture Symbian S60 1.80

  Psiloc Screen Capture to nie wielka i wygodna aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonach z systemem Symbian OS.

 • Alon Screen Capture for S60 1.10

  Proste narzędzie umożliwiające tworzenie screenów z ekranu telefonu komórkowego.

 • FolderSubjects 1.0

  Program FolderSubjects napisany pod systemy Windows Mobile przez znanego twórcę aplikacji Vincenta Collura z pewnością znajdzie zastosowanie wśród osób, które mają nawyk robienia notatek z lekcji, z wykładów w telefonie.

 • WOWVideo 1.51

  WOWVideo to prosta i nie typowa aplikacja, która zmieni całkowicie wygląd twojego telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Mobile Shell 2.1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ