Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spb Clone 1.5.9 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spb Software House
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 537 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 397

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spb Clone 1.5.9 - Mobile

Często się tak zdarza, że jakaś instytucja ma w użytku dużo identycznych urządzeń Pocket PC, które mają taki sam interfejs (na przykład używane tylko w trybie kiosku), są wyposażone w ten sam zestaw programów i używane przez personel w ten sam sposób.


Zbyt dużo czasu zajmuje ustawienie tego samego wyglądu i zachowania każdego urządzenia, które musi być przecież konfigurowane manualnie od zera. Gdy zachodzi potrzeba skonfigurowania nowego urządzenie albo przekonfigurowania kilku lub wszystkich urządzeń, to na wszystkich muszą być przeprowadzone te same operacje takie jak odinstalowanie i przeinstalowanie programów, zmiana rejestru, dodanie albo nadpisanie plików i ustawienie tryby kiosku, etc. Niezbędny jest czas, zwracanie uwagi na detale, dobra pamięć, umiejętności oraz wiedza.

Zamiast tego możesz użyć Spb Clone aby szybko rozwiązać problem posiadania identycznych Pocket PC. Z tym programem będziesz mógł szybko sklonować zawartość jednego Pocket PC na inne urządzenie zachowując jego funkcjonalność.

Cechy programu:

    *  Konfigurujesz jedno urządzenie, resztę wystarczy sklonować
    * Przeciętny czas klonowania to około 3 minut
    * Kompresja i szyfrowanie danych
    * Samorozpakowywalne i samouruchomialne pliki obrazu na kartach SD
    * Przypisana lokalizacja plików docelowych ze sklonowanego obrazu
    * Indywidualne nazwy i adresy IP dla klonów

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PyS60 (Python) 1.4.4 (Symbian S60 2nd Edition FP3)

  PyS60 jest dodatkiem do systemu Symbian umożliwiającym uruchamianie aplikacji napisanych w języku Python.

 • Communication Suite 1.5

  Communication Suite dla systemów Windows Mobile jest aplikacją z rodziny poznanego już wcześniej producenta VITO Technology. Program stanowi rozwiązanie, które umożliwia funkcjonalne zarządzanie naszym urządzeniem przenośnym poprzez zgrupowanie ich pod konkretnymi pozycjami.

 • a-stop 0.12 (Windows Mobile)

  Prosta i przydatna aplikacja A-stop dla systemów Windows Mobile to ciekawa propozycja z dziedziny zarządzania czasem na urządzeniach mobilnych.

 • Best Torch 1.00 (S60 3rd)

  Best Torch to prosta aplikacja na systemy Symbian OS, która zamienia nasz telefon w latarkę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spb Clone 1.5.9 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ