Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SKTracker 1.1.3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: SKKV Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.11.2008
Rozmiar: 710 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 86

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SKTracker 1.1.3 - Mobile

SKTracker jest to doskonała aplikacja napisana pod platformy Windows Mobile, która z pewnością przyda się w momencie kiedy nasz system całkowicie odmówi posłuszeństwa a jedynym wyjściem jakie przyjdzie nam do głowy będzie twardy reset urządzenia. Dzięki SKTracker nie dostępnym free niestety (14 dniowa wersja Trial) nie będzie takiej konieczności bowiem aplikacja pozwala na dokładne śledzenie zmian jakie zachodzą w oprogramowaniu i jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba możemy w każdym momencie przywrócić system do poprzedniego stanu (coś na wzór punktów przywracania w Windows). SKTracker w języku PL niestety nie jest dostępna. Program SKTracker download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.


Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) CAB

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • Weather 1.1.20 (320 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2.) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.

 • Digital Hair Style for PPC

  Digital Hair Style to aplikacja za pomocą której do zrobionego aparatem telefony zdjęcia portretowego można dopasować jedną z wielu dostępnych fryzur.

 • cClock 1.21 (Symbian S60 3rd Edition)

  cClock jest wygaszaczem ekranu dla telefonów z systemem Symbian S60 3rd Edition, który wyświetla duży czytelny zegar. Program posiada funkcję oszczędzana energii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SKTracker 1.1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ