Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SKTools 4.2.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: SKKV Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 38 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional
Liczba pobrań: 1732

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SKTools 4.2.1 - Mobile

SKTools to program napisany pod platformy Windows Mobile, który umożliwia analizę wydajności i optymalizację pracy systemu. SKTools to wielofunkcyjne narzędzie, które pozwala m.in. na usuwanie duplikatów plików, oczyszczanie rejestru, zarządzanie pamięcią RAM, tworzenie kopi zapasowych, zarządzanie autostartem, czyszczenie katalogów Temp tj. plików tymczasowych. Licencja SKTools nie jest freeware, dlatego Producent udostępnia wersję próbną programu, która przestaje działać po określonym przez niego czasie. Niestety narzędzie SKTools w języku PL nie jest dostępne, jednak jest na tyle proste, że nawet początkujący użytkownik nie powinien mieć problemów z obsługą. SKTools download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz a plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Mobiola Headset 1.0 Symbian S60 2nd Edition

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.

 • Theme DIY 1.2 (S60 3rd)

  Theme DIY to rozbudowana aplikacja umożliwiająca tworzenie własnych motywów graficznych dla telefonów wyposażonych w system Symbian OS.

 • WinXplore 0.5.1

  WinXplore to proste i praktyczne narzędzie napisane pod systemy Windows Mobile stworzone z myślą o zarządzaniu folderami oraz plikami systemowymi.

 • Best Full Screen Caller 3.04 (S60 1st)

  Best Full Screen Caller pozwala przypisać do kontaktu duże zdjęcie, które zostanie wyświetlone gdy dana osoba będzie dzwonić.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SKTools 4.2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ