Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SKScheMa 1.2.7 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: SKKV Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.12.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 348

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SKScheMa 1.2.7 - Mobile

SKScheMa nie dostępna free, jest doskonałą aplikacją służącą do automatycznego wykonywania rozmaitych zadań w oparciu o wcześniej ustalone reguły. SKScheMa pracuje pod kontrolą systemów Windows Mobile i możemy ją przykładowo użyć jako rozbudowany budzik, potrafi także uruchomić dany program bądź wywołać jakieś polecenie systemowe. Generalnie program oferuje sporo możliwości, konkretne zdania możemy uzależnić od daty, czasu, lub jakiegoś zdarzenia. Aplikacja SKScheMa na język PL nie jest przetłumaczona. Aby wypróbować program SKScheMa download pliku instalacyjnego udostępniamy poniżej w postaci przycisku pobierz. Producent umożliwia testowanie aplikacji przez okres 14 dni, później należy dokonać opłaty rejestracyjnej.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • Spb Pocket PC Tips & Tricks 1.5

  Aplikacja Spb Pocket PC Tips & Tricks jest propozycją dla osób, które pragną dogłębnie poznać wszystkie tajniki swojego urządzenia przenośnego. Program oferuje naprawdę obszerny zbiór ponad 200 porad, wskazówek, tricków, które można z powodzeniem wypróbować na naszych Pocket PC.

 • ThemeMagic 1.0 beta 1 (S60 3rd)

  ThemeMagic to niewielka aplikacja wspomagająca zmienianie skórek w telefonach wyposażonych w czujnik ruchu.

 • rotateMe 2.0 (S60 3rd)

  Aplikacja rotateMe stanowi darmowe narzędzie do zmiany położenia ekranu.

 • Mobiola Headset 1.0 Symbian S60 3rd Edition

  Aplikacja pozwala wykorzystywać telefon komórkowy jako zestaw słuchawkowy niezbędny do prowadzenia rozmów za pomocą komunikatorów internetowych takich jak Skype.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SKScheMa 1.2.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ