Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rotate Screen v1.1 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Rotate Screen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 10 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Rotate Screen v1.1 - Mobile

  Rotate Screen to aplikacja służąca do obracania pozycji ekranu tak aby obraz wyświetlany był zarówno w poziomie jak i w pionie.

Ten bardzo nie wielki program, zajmujący zaledwie 10kb do uruchomienia wymaga koniecznie .NET Compact Framework 3.5. Kompatybilny jest z wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w system Windows Mobile w wersji 5,6, 6.1. Wielu użytkowników jest zadowolonych z działania aplikacji, jest jednak także wielu takich, którzy narzekają na błędy, w zw. z czym nie możemy dać żadnej gwarancji jak program będzie działał na twoim Pocket PC. Rotate Screen jest całkowicie za free. Rotate Screen nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Rotate Screen użyj opcji download i za darmo pobierz plik

instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Pozostałe.

Podobne Pozostałe

 • Android Seven Lite

  Android Seven Lite to nakładka pozwalająca na przemianę systemu Android na łudząco podobny system z którego wielu z nas korzysta na co dzień na komputerach PC - Windows 7.

 • PocketPC Mark 1.03

  Program PocketPC Mark napisany pod systemy Windows Mobile to doskonała aplikacja do testowania wydajności naszego urządzenia przenośnego.

 • AutoThemes 1.0 Symbian S60 3rd edition

  Ciekawa aplikacja, która w zdefiniowanych przez użytkownika momentach zmienia temat w telefonie.

 • Evernote 3.3 (Windows Mobile) CAB

  Aplikacja Evernote to wielofunkcyjne i przydatne narzędzie, które umożliwia przechowywanie oraz synchronizację różnych danych pomiędzy, różnymi urządzeniami pracującymi pod kontrolą różnych platform.

 • Weather 1.1.20 (220 pikseli)

  Aplikacja przeznaczona dla wszystkich telefonów obsługujących środowisko Java (J2ME MIDP 2) wyświetlająca i podająca prognozę pogody dla wybranego miejsca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Rotate Screen v1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ